PoSwojemu ma już rok

2 kwietnia 2010 | PoSwojemu | 177 views | Dodaj komentarz »

Spojrzenie wstecz

To już rok upłynął od publikacji pierwszego artykułu na blogu PoSwojemu. Pierwszymi umieszczonymi materiałami były darmowe pędzle i rozpylacze do Corela Draw. Nadal są dostępne i można je pobrać pod adresami http://poswojemu.eu/2009/04/darmowe-rozpylacze/ http://poswojemu.eu/2009/03/pedzle-coreldraw/. Wciąż cieszą się sporym zainteresowaniem. Początki były nieśmiałe i skromne, jednak z czasem dotarliśmy do cotygodniowych publikacji. Życzę sobie by taką systematyczność utrzymać na kolejny rok. Trzymajcie kciuki.

Plany na przyszłość.

PoSwojemu cały czas się rozwija. Liczę na to że dzięki Wam stawać się będzie coraz lepsze. Man nadzieję wyjść poza tutoriale w kierunku inspiracji, kreatywności i sprawom powiązanym z pracą grafika i freelancera. Jednak nie martwcie się miejsce na tutoriale graficzne też się znajdzie.

W najbliższym czasie pojawi się trochę bardzo fajnych dodatków i możliwości związanych z pojawieniem się PoSwojemu na facebook’u. Zapraszam już dzisiaj do przyjrzenia się temu niezwykłemu zjawisku jakim stał się w ostatnich latach facebook. Jeśli nie macie jeszcze konta załóżcie je czym prędzej. Zrobisz to wchodząc na stronę http://www.facebook.com/

PoSwojemu nieustanie rozwija się i nasłuchuje, dlatego jestem ciekaw waszych opinii i propozycji dotyczących rozwoju tej strony aby stała się naszym wspólnym udziałem. Zapraszam do pozostawiania komentarzy.

Tagi:

Zapisz/Zakładki

Dodaj komentarz